O nas

„Good Food” Restauracja Noclegi

GoodFood to miejsce stworzone z myślą o wszystkich: dużych i małych, starszych i młodszych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W godzinach południowych od 10:00 do 16:00 serwujemy dla Państwa zestawy lunchowe – odnośnik do fb.

A w godzinach popołudniowych od 16:00 na Państwa stołach goszczą nasze przepyszne autorskie burgery przygotowywane przez naszego szefa kuchni- uczestnika programu Masterchef Mateusza Pietruszewskiego. W naszych wnętrzach poczują się Państwo domowo i komfortowo. Wspieramy lokalne firmy zaopatrując się u nich w najwyższej klasy produkty naturalne.

Posiadamy 21 stylów piwnych począwszy od browaru w Szreniawie. Przy pysznym burgerze i zimnym piwie zrelaksują się Państwo przy rozmowie i rodzinnych grach, jak i również grając w bilard.

W każdy weekend Szef Kuchni proponuje dla Państwa kulinarną niespodziankę – obserwujcie nasze Social Media.

W naszym lokalu odbywają się różne imprezy tematyczne od stand up-ów poprzez koncerty i zabawy.

Atuty

Sala dzienna – tutaj goście mogą korzystać z szerokiej gamy menu. Dania, które serwujemy są charakterystyczne dla naszego regionu, ale również kuchni włoskiej.

Sala bankietowa – na każdego rodzaju przyjęcia (wesela, zabawy, 18-tki, szkolenia, pokazy – posiadamy ekran i projektor). W okresie zimowym atutem tej sali jest stylowy kominek. Nasza sala pomieści 120 gości weselnych oraz 130 gości innych imprez okolicznościowych.

Serdecznie zapraszamy

img-20240125-wa0000_optimized
img-20240207-wa0005_optimized
img-20240207-wa0000_optimized